Lista filmów

1 (1) [1]

Wstawił: 1 | 1 | Komentarzy: 1 | Kategorie: 1

9 1 / 2 tygodnia (1986) [Napisy]

Wstawił: gość | 2017-06-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Erotyczny

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Elizabeth jest film rozwiedzioną trzydziestolatką. Pracuje film w galerii sztuki film w Nowym Jorku. film Na zakupach spotyka film przypadkiem przystojnego Johna. film Niestety kolejne spotkanie film aranżuje mężczyzna. Stopniowo film wciąga on Elizabeth film w coraz bardziej film niebezpieczną grę erotycznych film prowokacji i uzależnień. film Budują perwersyjny związek. film Każde z nich film szuka w partnerze film odpowiedzi na własne film pragnienia i fantazje, film co początkowo potęguje film namiętność pomiędzy nimi, film lecz ostatecznie niszczy film autentyczne uczucie.

LelleBelle (2010) [Napisy]

Wstawił: gość | 2017-06-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Erotyczny, Muzyczny, Romans

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
19-letnia Belle film jest wiolonczelistką, która film mieszka w małej film wiosce położonej w film Holandii. Dziewczyna zauważa, film że wszystkie osoby film z jej otoczenie film mają obsesję na film punkcie seksu, podczas film gdy ona bez film granic zatraca się film w grze na film wiolonczeli.

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Bohaterowie filmu, film starzejący się Amerykanin film (Marlon Brando) i film młodziutka Francuzka (debiutująca film na ekranie Maria film Schneider), spotykają się film przypadkowo w pustym film mieszkaniu w Paryżu. film I nic o film sobie nie wiedząc, film decydują się na film sadomasochistyczny związek seksualny, film który staje się film dla nich przekraczaniem film kolejnych barier. Historia film ta, pełna tradycji film literackiej i filmowej film (choćby koło ratunkowe film z napisem L’Atalante film przywołującym antymieszczańskie dzieło film Jeana Vigo z film lat trzydziestych) jest film przepełniona perwersyjnym erotyzmem film podszytym psychoanalizą. Ale film także oddaje nastrój film...

Nasz serwis staraliśmy się tak zaprojektować, aby nasi użytkownicy mogli czerpać z niego mozliwie najwięcej przyjemności. Jest on prosty i czytelny. Łatwo odnajdziecie w nim materiały, które aktualnie Was interesują. Wszystko oczywiście bez zbędnych przerywników w postaci reklam, czy też limitów. Liczymy też na to, że sami będziecie dzielili się treściami, które uważacie za ciekawe. Dzięki komentarzon i ocenom innych uzytkowników, łatwo zobaczycie, jak zostały odebrane przez resztę. Życzymy miłych chwil spędzonych na naszej stronie.