Lista filmów

1 (1) [1]

Wstawił: 1 | 1 | Komentarzy: 1 | Kategorie: 1

Ciało i krew / Flesh+Blood (1985) [Napisy]

Wstawił: gość | 2017-06-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Historyczny, Kostiumowy

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Pierwszy anglojęzyczny film film Paula Verhoevena. film Rozgrywająca się w film średniowieczu mroczna i film ponura opowieść o film grupie najmeników, którzy film po tym jak film ich władca odmówił film wypłaty porywają księżniczkę.

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Anglia, schyłek film XVIII wieku. Henry film Dashwod umiera, cały film majątek zgodnie z film prawem dziedziczy jego film syn z pierwszego film małżeństwa, John. Ten film nakazuje opuścić posiadłość film drugiej żonie zmarłego film ojca i jej film trzem córkom. Najstarsza film z sióstr Elinor film (Emma Thompson) jest film inteligentną kobietą, spotyka film pełnego uroku Edwarda film Ferrarsa (Hugh Grant), film boi się jednak film okazać mu swoje film uczucia. Młodsza siostra film Elinor, Marianne (Kate film Winslet) nie ma film jeszcze dwudziestu lat film i żyje w film świecie romantycznych ideałów. film Pochłonięta romansem z film Johnem Willoughby (James film Fleet) dziewczyna ignoruje film...

Nasz serwis staraliśmy się tak zaprojektować, aby nasi użytkownicy mogli czerpać z niego mozliwie najwięcej przyjemności. Jest on prosty i czytelny. Łatwo odnajdziecie w nim materiały, które aktualnie Was interesują. Wszystko oczywiście bez zbędnych przerywników w postaci reklam, czy też limitów. Liczymy też na to, że sami będziecie dzielili się treściami, które uważacie za ciekawe. Dzięki komentarzon i ocenom innych uzytkowników, łatwo zobaczycie, jak zostały odebrane przez resztę. Życzymy miłych chwil spędzonych na naszej stronie.