Lista filmów wyprodukowanych w roku: 1926

1 (1) [1]

Wstawił: 1 | 1 | Komentarzy: 1 | Kategorie: 1

Buster Bokserem / Battling Butler (1926) [Lektor]

Wstawił: gość | 2017-06-08 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Ojciec, zaniepokojony film niezaradnością życiową swojego film potomka, wysyła go film dla nabrania tężuzny film na wczasy pod film namiot, Wyprawa staje film się rzeczywiście ogniową film próbą dla maminsynka. film Wszystkiemu winna miłość film do pięknej góralki. film Odwzajemniona, ale cóż film z tego; zdaniem film rodziny, ich dziewczę film nie jest dla film chuderlawego paniczynka. Lokajowi film przychodzi na myśl, film że dzięki zbiezności film nazwisk Alfred mógłby film uchodzić za słynnego film boksera - i film tu zaczynaja się film tarapaty, którego finałem film jest walka zmuszonego film do niej ignoranta film z mistrzem.

Faust / Faust - Eine deutsche Volkssage (1926) [Lektor]

Wstawił: gość | 2017-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Fantasy

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Faust [Gösta film Ekman] zapisuje swą film duszę Mefistofelesowi [Emil film Jannings] i otrzymuje film od niego z film powrotem swą młodość. film Po pobycie we film Włoszech, gdzie w film pełni korzystał z film radości życia, Faust film powraca do domu film zakochuje się w film niewinnej małgorzacie [Camilla film Horn]. Przy pomocy film jej ciotki-rafjurki [Yvette film Guilbert] uwodzi Małgorzatę film i wkrótce ją film porzuca. Gdy ta film zostaje skazana na film śmierć jako morderczyni film dziecka, Faust przeklina film ofiarowaną mu przez film diabła młodość. Wzywany film przez umierającą ukochaną film na pomoc, zjawia film się jako stary film człowiek przed stosem film ognia....

Nasz serwis staraliśmy się tak zaprojektować, aby nasi użytkownicy mogli czerpać z niego mozliwie najwięcej przyjemności. Jest on prosty i czytelny. Łatwo odnajdziecie w nim materiały, które aktualnie Was interesują. Wszystko oczywiście bez zbędnych przerywników w postaci reklam, czy też limitów. Liczymy też na to, że sami będziecie dzielili się treściami, które uważacie za ciekawe. Dzięki komentarzon i ocenom innych uzytkowników, łatwo zobaczycie, jak zostały odebrane przez resztę. Życzymy miłych chwil spędzonych na naszej stronie.