Lista filmów wyprodukowanych w roku: 1927

1 (1) [1]

Wstawił: 1 | 1 | Komentarzy: 1 | Kategorie: 1

Mogiła nieznanego żołnierza (1927) [PL]

Wstawił: gość | 2017-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Jest rok film 1916. Kapitan Łazowski, film żegnany przez żonę film i córkę, która film darzy go ogromną, film pełną egzaltacji miłością, film wyrusza na front. film Po morderczej walce film z przeważającymi siłami film rosyjskimi, dostaje się film do niewoli. Z film syberyjskiej osady udaje film mu się uciec film dzięki pomocy zakochanej film w nim Kseni. film W dramatycznych okolicznościach film zawiera znajomość z film księżną Turchanową, właścicielką film rozległych dóbr ziemskich. film Rosja ogarnięta jest film szaleństwem rewolucji. Ukrywając film się pod fałszywym, film rosyjskim nazwiskiem Łazowski film podejmuje pracę w film fabryce amunicji. Wkrótce film jednak,...

Wschód słońca / Sunrise-A Song of Two Humans (1927) [Lektor]

Wstawił: gość | 2017-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thriller

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
"Wschód słońca" film ma tę świetlistą film prostotę konstrukcji, która film dana jest bardzo film niewielu filmom: troje film zwykłych bohaterów, odwieczny film dramat uczuć, jedność film akcji. Bawiąca na film wakacjach kobieta usiłuje film nakłonić młodego farmera, film by zgładził swoją film żonę i zamieszkał film z nią w film mieście. Ten, poczciwy, film ale dość słabego film charakteru, ulega w film końcu i zamierza film dokonać zbrodni podczas film przejażdżki łódką. Cofa film się wszakoż w film decydującym momencie. Żona, film pojąwszy, co się film miało stać, ucieka film w przerażeniu.

Nasz serwis staraliśmy się tak zaprojektować, aby nasi użytkownicy mogli czerpać z niego mozliwie najwięcej przyjemności. Jest on prosty i czytelny. Łatwo odnajdziecie w nim materiały, które aktualnie Was interesują. Wszystko oczywiście bez zbędnych przerywników w postaci reklam, czy też limitów. Liczymy też na to, że sami będziecie dzielili się treściami, które uważacie za ciekawe. Dzięki komentarzon i ocenom innych uzytkowników, łatwo zobaczycie, jak zostały odebrane przez resztę. Życzymy miłych chwil spędzonych na naszej stronie.